Latvijas labāko vietu apskati

Latvija spēj pārsteigt ar dažādām izcilām apskates vietām, kurās iespējams baudīt nesteidzīgu atpūtu, svinēt dažādus svētkus un gūt pozitīvas emocijas. Esam apkopojuši Latvijas labākās vietas, iespējams, kāda no tām noderēs arī tev!

Līgatnes dabas takas

Ja tev patīk pavadīt laiku pie dabas, noteikti dodies uz Līgatnes dabas takām. Šeit vienuviet iespējams sastapt dažādus meža zvērus, tostarp, Līgatnes dabas taku lepnumu – lāčus. Pastaigu takas kopējais garums ir apmēram 5km, kuru iespējams veikt apmēram 2-3 stundu laikā. Līgatnes dabas takas atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā, tādā veidā piedāvājot baudīt dabisku meža ainavu, klausīties meža skaņās un baudīt relaksējošu mieru.

Tērvetes dabas parks

Ja vēlies pavadīt aizraujošas brīvdienas kopā ar draugiem, tad Tērvetes dabas parks noteikti būs lieliska izvēle. Šeit ikvienam būs iespēja satikt Annas Brigaderes pasaku tēlus, piemēram, Sprīdīti, rūķu saimi un daudzus citus. Pavisam nesen Tērvetes dabas parkā tika uzstādīts arī tīklu parks, kurā ikvienam ir iespēja pabūt augstāk par zemi!

Ķemeru nacionālais parks

Ķemeru nacionālais parks ir izcila vieta, kur baudīt gan saullēktus, gan arī saulrietus. Ir pieejamas divas takas – garā un vidējā, tāpēc ikvienam būs iespēja izvēlēties savām spējām atbilstošāko variantu. Nacionālajā parkā iespējams uzkāpt arī skatu torņos. Izcilas emocijas garantētas!

Turaidas Muzejrezervēts

Turaidas Muzejrezervēts ir labākā vieta, kur vērot Gaujas Senleju. Šie skati vēl nevienu nav atstājuši vienaldzīgu. Tāpat te būs iespēja arī iepazīties ar dažādiem eksponātiem, vēsturi, kā arī izmēģināt dažādas aktivitātes.

Kuldīgas un Cēsu pilsētas šarms

Latvija var lepoties ar ļoti daudzām mazām un šarmantām pilsētām, piemēram, Cēsīm un Kuldīgu. Šo pilsētu senlaicīgums un košums noteikti nespēs atstāt vienaldzīgu nevienu. Ir vērts izstaigāt šo pilsētiņu ielas un baudīt burvīgo atmosfēru, ko sniedz mazo pilsētu šarms!

Karosta Liepājā

Viena no Latvijas TOP apskates vietām noteikti ir karosta, kura atrodas Liepājā. Šeit iespējams aplūkot dažādas interesantas karostas atliekas, kā arī baudīt jūru. Apvienojumā ar Liepājas apskati, šī noteikti būs izcila vieta, kur pavadīt savas brīvdienas!

Miķeļbāka

Miķeļbāka ir pati augstākā bāka Latvijā. Tās augstums ir 56 metri. Tas noteikti būs liels pārbaudījums visiem tiem, kuriem ir bail no augstuma!

Pokaiņu mežs

Pokaiņu mežs ir noslēpumaina un interesanta pastaigu vieta ģimenei. Tiek uzskatīts, ka Pokaiņu mežs ir sena svētvieta, par to liecinot akmeņu krāvumi. Noteikti ir vērts doties uz šo burvīgo mežu un sajust mazliet mistiskas izjūtas.

Latvija tik tiešām ir bagāta ar dažādām apskates vietām. Nav pat jādodas uz ārzemēm, lai aplūkotu interesantas vietas, jo tepat Latvijā ikvienam no mums noteikti ir daudz vēl neredzētas vietas!