Par Latviju

Latvija ir unikāla vieta – par to noteikti nešaubas neviens. Te ir tik daudz ko apskatīt un piedzīvot! Mēs varam lepoties ar vairāk nekā 500 km garu Baltijas jūras krasta līniju, kas ļauj mums izbaudīt dažādus piedzīvojumus ne tikai uz zemes, bet arī virs un zem ūdens. Katrai Latvijas pilsētai ir savs šarms. Ne velti pie mums tik bieži brauc ciemiņi no citām valstīm – te ir ko redzēt!

Mēs varam lepoties ar skaistiem ezeriem un upēm. Mēs varam lepoties ar mežiem un dabu. Mūsu balsis savienojas kopā Latvijas Dziesmu un Deju svētkos. Mēs spējam būt vienoti un darīt labas lietas. Mēs varam lepoties arī ar dažādiem izgudrojumiem. Mūsu internets ir novērtēts kā viens no ātrākajiem Eiropā! Mūsu izgudrojumi tiek novērēti ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē.

Kaut arī vasara pie mums ir vien 3 mēnešus, mēs varam lepoties arī ar mūsu sportistu sasniegumiem, kuri gūst godalgotas vietas BMX un pludmales volejbolas sacensībās. Mēs varam lepoties ar saviem aktieriem, kuri regulāri dodas izbraukumos uz ārzemēm, ar mūsu dziedātājiem, kuru balsis skan ārpus Latvijas robežām, māksliniekiem, kuru darbi ir atzīti visā pasaulē, kā arī vēl daudziem citiem. Mēs katrs veidojam Latviju, ļaujot tai attīstīties un kļūt vēl labākai!

Latvija ir izcila vieta, kur baudīt atpūtu pie dabas. Te iespējams izstaigāt simtiem dažādu taku, uzrāpties augstākajās bākās, ieraudzīt dažādus meža zvērus, baudīt mākslu labākajos muzejos un izbaudīt dažādas sportiskas aktivitātes. Katrai Latvijas pilsētai ir savs šarms un pienesums mūsu kopīgajā attīstībā. Cēsis un Kuldīga apbur ar savu senatnīgo šarmu, Rīga ikvienu pārsteidz ar attīstību, Liepāja ar atpūtu pie jūras, Daugavpils ar Rotko centru, Sigulda ar dažādām aktīvās atpūtas iespējām. . Mums ir Ventas rumba, kas ir platākā Eiropā. Te noteikti ir ko redzēt un piedzīvot gan pašiem mazākajiem, gan arī lielākajiem.

Mēs esam īsti sporta fani. Mūsu spēlētāji spēlē augstākajā līgās un cīnās par to, lai Latvijas vārds tiktu aizstāvēts godam. Emocijas, ko gūstam hokeja mačos nespēj aizvietot nekas cits. Latvija spēj pārsteigt un sniegt iespējas ikvienam, kurš tās ņem pretī!

Lai gan esam mazi, tomēr esam vienoti. Mūsos ir spēks un drosme. Latvija ir viena no skaistākajām valstīm pasaulē, kuru regulāri apmeklē tūristi no dažādām pasaules malām, tādā veidā ļaujot skanēt Latvijas vārdam visā plašajā pasaulē! Katram no mums Latvija nozīmē ko savu, bet viens ir skaidrs – ikviens patriots glabā to savā sirdī un izbauda tās sniegtās iespējas gan vienatnē, gan ar draugiem vai ģimenes lokā. Novērtē un izbaudi arī tu!